Rekondiční stroje SLENDER LIFE BRNO

V našem studiu najdete 6 rekondičních stolů, které "cvičí za Vás", posilují problémové partie a pomáhá je formovat a zeštíhlovat. Stroje jsou poháněny elektromotorem a cvičební hodina nahradí tradiční gymnastiku. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny včetně klientů kteří nemohou ze zdravotních nebo jiných důvodů provádět namáhavá cvičení jako aerobic nebo posilování, ale zároveň si chtějí udržet kondici a pevnou postavu.

Cvičení je vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žilami a v neposlední řadě pro osoby mající potíže s nadváhou.

Stroje SLENDER LIFE nezatěžují klouby ani kosti, což bývá častý problém při klasickém cvičení, napomáhají k odstranění celulitidy, povzbuzují krevní oběh a jejich účinky jsou často přirovnávány k účinkům vodní gymnastiky.

Jako doplněk Vám k tomuto cvičení nabízíme stroj ROLLETIC.

 

1.SANBAG TABLE

Lehkými pohyby pomáhá rozkládat tukové polštářky na bocích, hýždích a stehnech, zároveň je zpevní a zeštíhlí.

10 min = 1000 pohybů

 

 

 

 

 

 

 

2. LEG TABLE  

Cvičení napodobuje pěší chůzi. Zeštíhlí a zpevní celé dolní končetiny, zvláště vnitřní a zevní stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby a upravuje oběh v dolních končetinách.

10 min = 3 km chůze

 

 

 

 

 

 

3. SIT UP TABLE

Společně s Vámi provádí cvičení, při kterém posilujete břišní svaly, stehna, lýtka a bederní partie zad.

10 min = 90 pohybů

 

 

 

 

 

 

 

4. WAIST, TUMMY, HIP TABLE

Lehce a rytmicky zvedá a spouští nohy. Formuje a zeštíhluje pas, břicho, boky, posiluje dolní část zad a zlepšuje tvar hýždí.

10 min = 900 střídavých pohybů dolními končetinami

 

 

 

 

 

 

5. STRETCH TABLE

Procvičuje celé tělo. Masírováním uvolňuje krční a bederní páteř. Upevňuje hrudní koš, prsa, břicho a lýtka. Zmenšuje nadbytek tuku na pažích. Zlepšuje celkové držení těla.

 

 

 

 

 

 

 

6. VIBRATOR TABLE

Dává Vám pocit příjemné relaxace. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh, pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÁ DOBA CVIČENÍ JE 60 MIN. - 10 MIN. NA KAŽDÉM STROJI